Isquiceek_ Hráč


Zde nejsou žádné příspevky.


Isquiceek_

Isquiceek_


  • Registrován: Před 17 dny
  • Poslední přihlášení: Před 11 dny
  • Zobrazení profilu: 35
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.

Fórum


Nejnovější příspěvky

Dobrý den, můj facebook: https://www.facebook.com/Im.Drbna.8/

Před 12 dny

1) Věk minimálně 13 let Ano

2) Znalost příkazů, prostředí Arconix.eu a další potřebné věci Ano

3) Ovládat pravopis Ano

4) Základní znalosti ohledně Minecraftu a serverů obecně Ano

5) Mít založený Discord účet, pro lepší komunikaci Ano

6) Mikrofon nutností - pokud nemáš, nemusíš se dělat ani s přihláškou. Mikrofon mám funkční. ✔️

 

⬇ Vzor přihlášky 


1) Tvůj věk? je mi 15 let

 

2) Herní nick? Isquiceek_

 

3) Požadovaná hodnost? Helper

 

4) Jak dlouho hraješ na našem serveru? Na serveru hraji už cca 5měsíců.

 

5) Zkušenosti s hodností, zkušenosti v příkazech? jelikož mám s profesí Helper bohaté a rozmanité zkušenosti všeobecně. Nejsem jako většina lidí líný typ člověka a nic neodkládám. Jsem vždy dostupný a ochotný pomoci komukoliv, kdo si řekne. (pokud to nebude nic osobního) Jsem velice komunikativní typ člověka a dokážu se seznámit a komunikovat s kámkoli, kdo mi napíše o pomoc, jelikož vím, že mou poviností je s komunitou komunikovat.

 

6) Byl jsi v AT na nějakém jiném serveru? Jak dlouho? Proč už nejsi? Samozřejmě. Byl jsem na Qplay Zkušební Helper. Na serveru qplay jsem byl od roku 2018 až po rok 2019 Zkušební Helper. Samozřejmě jsem odešel kvůli rodiným důvodům. Samozřejmě jsem se dostal až k pozici Helpera. A už jsem nebyl Zkušební Helper.

 

7) Kolik času můžeš věnovat denně serveru? Na serveru jsem schopen býti aktivní tolik hodin, kolik bude třeba, jelikož nejsem časově omezen a mohu přijít na server kdykoli a nedělá mi problém se hráčům či ostatním členům týmu věnovat dlouhou dobu. Ovšem abych byl strušný, tak se má aktivita pohybuje okolo 6h denně na serveru. na teamspeaku jsem ochoten býti celý den. To samé samozřejmě i na discordu.

 

8) Proč chceš být v AT zrovna na našem serveru? Hlavním cílem působení na tomto projektu je nabrání nových zkušeností, co se týče survivalu, jelikož jsem zatím nepůsobil na žádném větším survival projektu, tudíž mi tento projekt má velmi, co dodat z hlediska zkušeností a poznání nových lidí. Rád se priučím novým věcem a jsem si jist, že tento projekt mi tomu dopomůže.

 

9) Je něco, co by jsi chtěl na serveru zlepšit? na serveru, neni nic co by jsem chtěl zlepšit. Vše se mi tam líbí a je to jak v rájí.

 

10) Čeho by jsi chtěl jako člen AT docílit a zlepšit tím chod serveru a příchod nových hráčů? Rád bych pomohl serveru aby se server roztahoval čim dál víc a víc. Také bych mohl něco nastavit protože umím pracovat ručně s pluginama. Dokonce jsem si minule vytvářel i vlastní pluginy.

S pozdravem Isquiceek_

 
 
Před 17 dny