Kauza Truger aneb jak se nemá dělat server!

Téma založil ReformedHooper

Zdravím všechny naše hráče, mám potřebu se vyjádřit k panu Trugerovi jelikož k nám neustále chodí hráči s tím, že někdo kopíruje jeho mrtvý server který nikoho nezajímá. Tím jsem myšlený já, doslova když se kdokoliv na jeho server připojí a napíše mu že dostal na našem serveru ban tak se s ním Truger23 okamžitě spřáhne a začne s těmito hráči spolupracovat tak aby nás nějakým způsobem mohli zníčit, jediné co řeknu že se mu to nikdy nepovede a budeme tu pro vás nadále v následujících screenech uvidíte, že to co se tvrdí není pravda a mám to podložené majiteli z ostatních portálů s ostatními majiteli serverů máme discord server a jsou tam opravdu jen ty neznámější v CZ/SK scéně slovo Truger23 je pomalu na všech serverech v blacklistu můžete se podívat všude sami pokud nadále nevěříte nám.. (Pouze někteří nevěří) v nejbližších dnech k nám prý plánuje nějaký raid nevíme co to má znamenat ale příprava je každopádně na místě, takže pokud se zde najde nějaký hráč který bude mít potřebu psát tyto věci, podívejte se prosím následně na screeny které zde přiložím s Trugerem se bohužel znám osobně a dokázal jsem ho poznat natolik, že vím že je falešný a samozřejmě.. že náš server bere jako konkurenci jelikož na jeho serveru hraje něco okolo 10-20 hráčů denně každopádně tento majitel serveru dělá reklamy všude kde může přes jiné nicky takže je dost možné, že bude dělat i u nás zde máte ukázku toho jak nedělat server aby byl úspěšný! Doufám že máme vaší důvěru a i přes některé bany jste stále s námi, bohužel jsme větší server takže především já jsem vystavený mnoha urážkám kvůli dětem kteří dostali ban za otravování ostatních hráčů,urážek,griefingu ostatním hráčům staveb atd.. atd.. mohl bych pokračovat jelikož chceme super komunitu kterou nyní máme tak je tento článek docela důležitý pro některé z vás máme naše hráče rádi a doufám že i vy nás děláme toho pro vás opravdu mnoho všechno co je v našich silách! Tak se k nám tak prosím chovejte a nikdy se nesnižujte k tomuto chování

Nicky a profilovky byly zamazány z důvodu toho, že lidé kteří toto psali nechtěli aby jejich nicky a profilovky byly zviditelněny.